Burun Estetiği Ne Kadar Sürer?

  Burun estetiği 2 ila 2,5 saat kadar sürebilmektedir. Burun estetiği süresi, operasyonun kapsamına ve yapılan işlemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Burun estetiği, herkese aynı şekilde ve aynı amaçta yapılmaz. Her hastanın burun estetiğinden beklentileri farklıdır. Bu da burun estetiği ameliyatının kişiden kişiye değişebilen işlemler içermesi manasına gelir. Dolayısıyla burun estetiği ameliyatı süresi de kişiden kişiye değişebilir. Doktorunuz, ameliyat planlamasının ardından tahmini ameliyat süresi hakkında sizi bilgilendirecektir.

  İstanbul burun estetiği ameliyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, Op. Dr. Can Şinasi Kalkavan gibi alanında uzman bir isimden randevu alabilirsiniz.

  Burun Estetiği Ne Kadar Sürede İyileşir?

  Burun ameliyatı sonrası tam iyileşme 1 yılı bulabilmektedir. Ancak bu süre sizi korkutmasın, çünkü tam iyileşmekten kastımız burnun en ideal şeklini almasıdır. Burun ameliyatı sonrasında oluşan ödem, morluk ve şişlikler birkaç hafta içinde büyük oranda kaybolurlar. Hastalar bu süre içerisinde rahat bir şekilde gündelik yaşamlarına dönebilirler. Ameliyattan hemen hemen 1 ay sonra ise burun kendini büyük ölçüde toparlar. Bu süreçte dikkatli bakılmadığı takdirde kişinin burun ameliyatı yaptırdığını anlamak epey zordur. Ancak ilk başta bahsettiğimiz gibi, burnun tamamen iyileşmesi, ödemin tamamen kaybolması ve burnun en ideal şeklini alması 1 yılı bulabilmektedir. Bu süre çoğu kişide 6 ay kadardır.

  Burun Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Riskli?

  Burun ameliyatının, her cerrahi operasyon gibi bazı riskleri vardır. Operasyon, ideal ameliyathane koşullarında, uzman bir ekip tarafından gerçekleştirildiği takdirde bu riskler yok denilecek kadar azdır. Bu yüzden, burun estetiği ameliyatları sırasında ameliyathane koşullarına son derece dikkat ediyor, mümkün olan tüm modern tıbbi imkânlardan yararlanıyoruz. Burun ameliyatı hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan Burun Estetiği ve İstanbul Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır isimli yazıları inceleyebilirsiniz.

  İstanbul Burun Ameliyatı Ne Kadar 2022 – İstanbul Burun Estetiği Ne Kadar 2022

  İstanbul burun estetiği fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bunun başlıca sebebi, operasyonun her hasta için olarak planlanmasıdır. Yani operasyon kapsamında yapılacak olan işlemler burun estetiği ücretinde değişikliklere yol açabilir. Burun estetiği fiyatlarının değişiklik göstermesinin bir diğer sebebi ise operasyonun gerçekleştiği sağlık merkezidir.

  İstanbul burun ameliyatı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, Op. Dr. Can Şinasi Kalkavan gibi alanında uzman bir isimden randevu alabilirsiniz.